.

.

Famgee 2 Парчиња Пластични Обвивки на Коцки Складирање Кутија за фрижидер Пластовидно Јајце Контејнери организатор Носителот со Капак за Фрижидер, Кујна Ресторан 54 Ј?

Famgee 2 Парчиња Пластични Обвивки на Коцки Складирање Кутија за фрижидер Пластовидно Јајце Контејнери организатор

DEN 907.20
Достапност
Залиха

Голем Капацитет : 2 Пакет пластични фрижидер јајце лента во различни големини, може да се одржи до 30 јајца, други може да се одржи до 24 јајца.Силна и стабилна.На дното се судрат дизајн може да се намали и да се спречи шок.Чувајте ги вашите јајца, свежи и го спречува тоа добивање мелени или удрил.Удобен и да зачувате простор : Пластовидно Садовите за Складирање со капак може да спаси многу простор во фрижидер и уредно го организирате вашиот фрижидер, кујна, провизии, без било лабава јајца или мало јајце krabičkách.Направени од високо квалитетни PP пластика, хигиена, без мирис и еко-пријателски.Јасно боја контејнери за лесно видливост.Лесно да се чисти.Производ големина - 30 слотови : 13.5 x 10.2 x 2.1 инчен(L x W x H); 24 слотови : 12.4 x 9.4 x 2.4. Совршен за повеќето фрижидери, шкафови и фиоките.Широка Примена : Погоден за фрижидер, ладилник, провизии, фрижидер, кујна кабинети, кампување и пикник.Погоден за deviled јајце,јагоди и други видови на храна.Јајце садот со капак,лесно да се носат.Доаѓаат со 2 Парчиња пластични фрижидер јајце лента во различни големини, Пластовидно во фрижидер.Чувајте ги вашите јајца, свежи и безбедно.Тие исто така ви помогне да заштедите простор, да ги задржи вашиот фрижидер уредни и чисти во исто време.Карактеристики : Материјал : Храна одделение PP Size : 30 слотови : 13,5" x 10.2" x 2.1" (34.5*26*5.5 cm) 24 слотови : 12.4" x 9" x 2.1" (31.5*24*5.5 cm) Боја : Јасно Широка Примена : Совршен за повеќето фрижидери, замрзнувачи, шкафови и фиоките.Пакетот вклучува : 1 Buc Фрижидер Јајце Пепелниците се одржи до 30 јајца; 1 Buc Фрижидер Јајце Пепелниците се одржи до 24 eggs Note: *ве Молиме да не ги користите во Микробранови Печки или Печка. *Миење со рака само со благ детергент, ве молиме не се чисти во машина за миење садови.Ве молиме не користете тврд предмет за да се избегне гребење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа