.

.

34 Мрежа Пластични Обвивки на Послужавник,Deviled Јајце Држачот за Фрижидер,Јасно Јајце Складирање Садот со Капак,Пластовидно Фрижидер Јајце Фармацевт Јајце Картон

34 Мрежа Пластични Обвивки на Послужавник,Deviled Јајце Држачот за Фрижидер,Јасно Јајце Складирање Садот со Капак,Пластовидно

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Големина : 34.5x26x7cm / 13.5x10x2.7inch.Јајце Носителот : 34 пластични јасно јајце сад со голем капацитет,направи ладилникот чисти и уредни.Материјал : се направени од издржлив,PP пластика,еднократно,не е лесно да се скрши.Широка Примена : пластични обвивки на лента е погоден за фрижидер,ладилник,провизии,пикник,кампување.Одлична Дизајн : јајце сад со капак може да се заштити јајца подобро,на дното се судрат дизајн може да се намали и да се спречи шок.Јајце Складирање Сад Јајце кутија големина : 13.5x10x2.7 инчен 34 мрежа пластични јајце носител е лесен за употреба,заштеда на простор.Со голем капацитет,јајце фах организирање на вашиот фрижидер уредно и убави.Можете лесно да го видите јајца со јасни контејнери.Високо квалитетни PP пластични материјали,здрава и безбедна.Јајце cantainer е совршен за фрижидер,ладилник,провизии,пикник,кампување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа