.

.

Eslite Опфатени Јајце Носителот,Јајце простор за Фрижидер,Вклопува 18 Јајца,Пакување од 2

Eslite Опфатени Јајце Носителот,Јајце простор за Фрижидер,Вклопува 18 Јајца,Пакување од 2

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Одлично да се одржи на јајца безбедно, додека зачувување на нивната свежина.Направени од издржлив материјал,здрав и cosmetically привлечен.Совршен простор за масовно на јајца или со сопственикот на фармата е на пазарот на јајца.Лесно да се исчисти,а Не машина за миење садови безбедно.Вклучува 2 парчиња јајце носители,Мерки 12.25" x 6.8" x 3" висока.Држи вашиот јајца, свежи и го спречува тоа добивање мелени или удрил.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН пластика, durably и хигиената, храната-безбедно складирање.Држи до 18 јајца, може да се користи како deviled јајце послужавник.Јасно за лесно видливост.Класичен начин да се продавница или служат јајца, уникатен и препознатлив види-преку пластични јајце krabičkách направи пакување за специјалитет, безбедно и hygienically.Предмети функција свежа подолго, безбедно се чуваат, и уредно организирани.Ова јајце носителот држи предмети наредени во безбедно место, без разлика дали во замрзнувач, фрижидер, или шкафот.Држи вашиот јајца, свежи и го спречува тоа добивање мелени или удрил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа