.

.

БЕЛА 17288 Двојно Шпорет, Брзиот Котел, Ловокрадец Создателот се Направи до 14 Големи Варени Јајца, Лов и Omelete Фах Вклучени, Стек, Бела

БЕЛА 17288 Двојно Шпорет, Брзиот Котел, Ловокрадец Создателот се Направи до 14 Големи Варени Јајца, Лов и Omelete

DEN 479.76
Достапност
Залиха

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Јасно капак за непрекинато готвење и додаде погодност.Прекинувач и подготвен индикатор за светло овозможува да знаете кога вашиот јајца се направи.БРЗИ РЕЗУЛТАТИ : 360 вати систем за греење готвачи, врие, и poaches јајца брзо и рамномерно.Ја задоволи вашата јајце желби побрзо без да се чека за вода да се вари.ОБРОК ПРВИЧНО од СУШТИНСКО значење : тоа се Вари до 14 големи јајца и 2 poached јајца одеднаш.Во склопот прави појадок и вечера првично за цела недела истовремено!.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови безбедно капак и не-стап лов послужавник и врела фах се сите вклучени и специјално дизајниран за кавга-бесплатно расчистување.Поминуваат помалку време за чистење, и повеќе време за уживање во вашите омилени јајце-образовна оброци.ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува PFOA-бесплатни Не-Стап врела коцки и лов послужавник, и мерење на купот со пирсинг pin за да се спречи школки од пукање.За дополнителна погодност, мерење првенство јасно покажува колку вода да се додаде да се готви јајца вашата желба за совршен јајца во секое време!.Големина : Двоен Оџакот | Боја : Бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа