.

.

Airmoon 6 Чаши Јајце Фах Serveware, Јајца Фармацевт, Јајце Носителот Поставите Кујна Ресторан Фрижидер Складирање Декоративни Додатоци (Зелен)

Airmoon 6 Чаши Јајце Фах Serveware, Јајца Фармацевт, Јајце Носителот Поставите Кујна Ресторан Фрижидер Складирање

DEN 1960.80
Достапност
Залиха

Големина : 5.7x3.7x1.25 "; Висока температура цврсти засилен порцелански,Карактеристики : висока јачина, добар белина, глазура рамност висока.Стабилна 6 Чаши Јајце Носителот : Ова јајце организатор доаѓа со 6 круг слотови дека се на вистинската големина за да се одржи стандардна големина пилешко јајца.Сигурно поставени за да се спречи судир и фрагментација.Неми мазна стаклен : Класичен облик, едноставен и елегантен дизајн, мат матирано текстура површината со мазна и исклучителна глазура, без оглед на тоа што храната е контејнер може да се направи завршна точка.Лесно чистење : машина за миење садови безбедно за погодност стаклен внатрешни работи е nonporous толку храна нема да комуницирате.Тоа е исто така одлична за овошје, салата или како подлога за јадење.Микробранова Безбедно : се Направени од издржлив stoneware; тоа нема да реагираат на храната и е безбедно за употреба во микробранова машина за миење садови, ладилник, и рерна - до 500 степени Целзиусови.Кога сакате да зачувате простор во вашиот дом или кујна, можете да магацинот на јајце коцки како што е прикажано на сликата.Одлична за готвење посебни креативни чинии за партиите како deviled јајце или варени јајца.Тоа е, исто така се користи за појадок јајце послужавник, и можете дури и може да прикаже мини мезе.Airmoon се фокусира на фенси производи кои ќе го подобрат детали од животот.Ние обезбедуваме на клиентите со одлични производи и услуги.Ви помогне да светне секој момент од животот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа