.

.

UpBright Нова Глобална 5V 1А AC/DC Адаптер Компатибилен со Zip RWP480505-1 за Iomega Надворешни Zip Вози Z100P2 ZIP100 - Позитивни Поларитетот 5VDC 1000mA V 5.0 1.0 Напојување Кабелот Кабелот на Полн?

UpBright Нова Глобална 5V 1А AC/DC Адаптер Компатибилен со Zip RWP480505-1 за Iomega Надворешни Zip Вози Z100P2

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 5 V 1.0 НА 5 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Zip RWP480505-1 5 V DC 1А за Iomega Надворешни Zip Вози Z100 P2 ZIP100 - Позитивни поларитетот V 5.0 1.0 5 W 5 VDC 1000m A DC5 V 1 Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 5 V 1.0 НА 5 W AC / DC Адаптер Компатибилен со Zip RWP480505-1 5 V DC 1А за Iomega Надворешни Zip Вози Z100 P2 ZIP100 - Позитивни поларитетот V 5.0 1.0 5 W 5 VDC 1000m A DC5 V 1 Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа