.

.

(DKKPIA) Замена AC DC Адаптер за Кабелот за Модел: SAW12-120-1000UD Класа 2 Напојување

(DKKPIA) Замена AC DC Адаптер за Кабелот за Модел: SAW12-120-1000UD Класа 2 Напојување

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Највисок квалитет на генерички Home/Travel/Ѕидот на Полначот.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа