.

.

BestCH AC Адаптер за MG Електроника MGT12500R MGT-12500-СПС Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ

BestCH AC Адаптер за MG Електроника MGT12500R MGT-12500-СПС Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.Best CH AC Адаптер За MG Електроника MGT12500 R MGT-12500-СПС Напојување Кабелот на Полначот на ПСУ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа