.

.

Fielect C14 до C5 Моќ Plug Мозок, Машки C14 до C5 Женски Адаптер Кабел Кабелот за Персонален Компјутер со PC Монитор Smart TV Снабдување Замена 250V 10A(1ft/0.3 m)

Fielect C14 до C5 Моќ Plug Мозок, Машки C14 до C5 Женски Адаптер Кабел Кабелот за Персонален Компјутер со PC Монитор

DEN 306.96
Достапност
Залиха

【Димензии】 - Жица должина : 1 Ft/0.3 m; Челичното јадро дијаметар : 0.75 мм; Конектор Пол : C14 Машки до C5 Женски; Oltage & Тековниот : 250 V 10 A. 【Материјал】 - C14 до C5 адаптер е направен од висок quqlity бакар core материјал,мали и тенки стил направи кабелот на апаратот е лесно да се носат и instore. 【Функција】 - На C14 до C5 приклучок директно во уредот додека машки конектор приклучок во стандарден штекер.Заштита од преоптоварување со висок квалитет на жици,C14 кабел кабелот за напојување има предности на заштита на животната средина,отпорност на абење,итн. 【Предност】 - Оваа власт plug код може да го замени вашиот overused или неоправдан моќ кор,или само да добијат некои екстра кабли за погодност. 【Апликација】 - C14 до C5 кабелот за напојување е совршена замена кабелот за напојување за лаптоп,Видеорекордери,десктоп компјутер,монитори,моќ притисок шпорет,инстант тенџере скенери,печатачи и други уреди.Fielect C14 до C5 Моќ Приклучок за Кабелот Параметри : Бренд : Fielect Боја : Црна Материјал : Бакар core Конектор Пол : C14 Машки до C5 Женски опис на Производот : 1.Кабелот за напојување пакет е направен од висок quqlity бакар core материјал,тоа е мали и тенки стил направи кабелот на апаратот е лесно да се носат и instore. 2.Кој C14 машки конектор,овој висок квалитет замена кабелот за напојување е компатибилен со повеќето монитори,Компјутери,ласерски скенери и принтери. 3.На C14 моќ контактот има широка примена опсег.По повеќе од 10.000 свиткување тестови,таа има добра Спроводливост и стабилност и има долга услуга.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа