.

.

(Taelectric) 12.5 V AC/DC Адаптер за Полнач AC-S125V25A Sony Безжичен Звучник Напојување

(Taelectric) 12.5 V AC/DC Адаптер за Полнач AC-S125V25A Sony Безжичен Звучник Напојување

DEN 143.76
Достапност
Залиха

12.5 V AC/DC Адаптер за Полнач AC-S125 V25 A SONY Безжичен Звучник Напојување. 100% Нови Компоненти - се користи Не-ОЕМ но се 100% Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред.Во светот Влезен Напон : 100-240 VAC/50-60 Hz.Вграден-во преоптоварување, во текот-напон и краток спој заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување. 12.5 V AC/DC Адаптер за Полнач AC-S125 V25 A SONY Безжичен Звучник Напојување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа