.

.

UpBright Нови AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Ryobi Cordless 40V 40Volt Литиум-јонска Baterry OP4026 & Полначот OP400

UpBright Нови AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Ryobi

DEN 696.00
Достапност
Залиха

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Ryobi Cordless 40 V 40 Volt Литиум-јонска Baterry OP4026 & Полначот OP400. Up Bright Нови AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Ryobi Cordless 40 V 40 Volt Литиум-јонска Baterry OP4026 & Полначот OP400 CECCCROHS.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа