.

.

AC Адаптер за Полнач за Хипер Тешки AQ70008G 4.8-Volt Cordless Шрафцигер, 5 Метри, со LED Индикатор

AC Адаптер за Полнач за Хипер Тешки AQ70008G 4.8-Volt Cordless Шрафцигер, 5 Метри, со LED Индикатор

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Компатибилен со : Хипер Тешки AQ70008 G 4.8-Volt Cordless Шрафцигер.Замена само, не е оригинална, но се 100% компатибилни ..Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач со LED светло.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа