.

.

AC Адаптер за AR Санта Круз AWSF100 (НЕ одговара Други Модели) Отворен Пламен Говорникот 14V DC Напојување Полначот Кабелот за Полнење Кабел ПСУ, 5 Метри, со LED Индикатор, соо?

AC Адаптер за AR Санта Круз AWSF100 (НЕ одговара Други Модели) Отворен Пламен Говорникот 14V DC Напојување Полначот

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведени тука, ве молиме да ни испрати прашање да се потврди компатибилноста.Замена само, Не е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов Висок Квалитет Адаптер за Напојување.Текст : 100 V - 240 V во светот.Во текот Напон излез Заштита, во Текот на Тековната излез Заштита.Краток Спој излез Заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет Адаптер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа