.

.

KNACRO DC 12V 2A Адаптер за Напојување, AC 100-240V да DC 12 Volt 2 Amp Трансформатори, Префрлување Напојување за 12V 3528/5050 LED Лента, Светлата за 24W Max Моќ Адаптер 2.1 mm X 5.5 мм НИ Приклучок

KNACRO DC 12V 2A Адаптер за Напојување, AC 100-240V да DC 12 Volt 2 Amp Трансформатори, Префрлување Напојување

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Лесен за употреба, само поврзете и да го користите.Текст : 100 V-240 V AC 50/60 Hz.Излез : 12 V DC 2 A.Излезен интерфејс : 5.5 * 2,5 mm со circlip (компатибилен со 5.5 * 2.1 mm).Излез кабел должина : 0.9 m / 3ft.Влез : 100-240 V AC 50/60 Hz ; Излез : DC 12 V/2 A ; Излезен интерфејс : 5.5 * 2,5 mm со circlip (компатибилен со 5.5 * 2.1 mm) Излез жица должина : 0.9 m / 3ft.Излезен напон регулатива : 5% Моќ поларитетот : внатрешни(+) / надворешни(-) Излез бран 2, ултра-ниска не-оптоварување и режим на енергија загуба; 3, анти-притискање перформанси, изградена-во анти-електромагнетни пречки филтер; 4, влезниот напон спектар, сите 100-240 V, во согласност со глобалните стандарди; 5, основното и средното изолација перформанси, висока фреквенција трансформатор 100% вакуум импрегнација; 6, полно оптоварување високи температури гори, 100% стареење тест; 7, со краток спој, преоптоварување, overvoltage заштита (може да биде автоматски обновен); 8, Сите материјали не (и да не ги надмине ограничувањата, граници) Европската ограничени / забрани кадмиум, хром, олово, жива, PBB, PBDE шест токсични материи; Пакет се Вклучени : 1*AC 100-240 V да DC 12 V 2 A 24 W 50/60 HZ Адаптер за Напојување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа