.

.

AC Адаптер за Шеф РК-30 Јамка Станица DC Напојување Кабелот на Полначот на Кабел, 5 Метри, со LED Индикатор, соодветна Замена

AC Адаптер за Шеф РК-30 Јамка Станица DC Напојување Кабелот на Полначот на Кабел, 5 Метри, со LED Индикатор, соодветна

DEN 277.20
Достапност
Залиха

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведени тука, ве молиме да ни испрати прашање да се потврди компатибилноста.Замена само, Не е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов Висок Квалитет Адаптер за Напојување.Текст : 100 V - 240 V во светот.Во текот Напон излез Заштита, во Текот на Тековната излез Заштита.Краток Спој излез Заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет Адаптер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа