.

.

3.7 V 700mA Кадифен Играчки Убавина Инструмент Мини Табела светилка Литиум Батерија 4030483.7 V 700毫安 毛绒玩具 美容仪 mini台灯锂电池403048

3.7 V 700mA Кадифен Играчки Убавина Инструмент Мини Табела светилка Литиум Батерија 4030483.7 V 700毫安 毛绒玩具 美容仪

DEN 1764.00
Достапност
Залиха

质量保障,обезбедување на Квалитет. 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга. 专业的技术,专业的服务,Професионални технологија, професионална услуга. 包装精美,完整,Убаво спакуван и заврши. 有问题请联系我们,100% 帮助你解决问题,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, 770% помогне да се реши проблемот.Полнење на струјата : 1 сертификација на производи : Ce, Бројот на циклуси : 500 Полнење температурата на работа : Батерија тип : литиум полимер батерија Максимален непрекинат полнење на струјата : Анти фалсификување Код : Номинален напон : 3.7 Комбинација на владата : во една клетка Надворешното пакување големина : Батеријата капа : Номинален капацитет : 700mah Празнење напон : Максимум континуирана испуштање струја : тип на Производ : медиум зголемување, ултра-висок зголемување, други, ниско ниво на зголемување, висока зголемување рок на траење : 1 година Хемиски тип : температура на Чување : 25 ℃ Испуштање струја : Заштита функција : со доплата на испуштање на заштита Тежина : 12 Месечни само празнење стапка : Обем на употреба : електрични играчки Полнење напон : 4.2 V ± 0.1 V Производ големина : 4 * 30 * 48 Серија : Нула : само Спецификација и модел : 403048 Празнење температурата на работа : Увоз : нема.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа