.

.

YTKavq 3.7 V 4500mAh Батеријата 955178 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот Конектор

YTKavq 3.7 V 4500mAh Батеријата 955178 Литиум Полимер Ion Батерија Li-ion Li-Po Батерија со 2P PH 2.0 mm Теренот

DEN 482.16
Достапност
Залиха

Напон : 3.7 V; Капацитет : 4500m Ah;Максимално Полнење Напон/Тековни : DC4.25 V/2250m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето Тежина : 84g.Конектор Тип : 2 P 2.0 mm Теренот; Должина на Кабел : 5cm / 2".Големина : 78mm x 51mm x 9.5 mm/3.04" x 1.99" x 0.37".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа